Hotel Gejzír Karlovy Vary

Hotelu Gejzír Karlovy Vary 11 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 12 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 13 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 14 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 15 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 16 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 17 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 18 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 19 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 20 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 21 Hotelu Gejzír Karlovy Vary 22

.Hotel GEJZÍR Karlovy Vary Vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopen lázeňskými lesy a parky, uprostřed tenisového areálu se 14 tenisovými dvorci a s přilehlou tenisovou halou se dvěmi dvorci. Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňských měst v Evropě s dvanácti minerálními prameny s množstvím budov v klasicistním stylu. Jsou také střediskem výroby světoznámého skla a porcelánu.


V hotelu Gejzír nabízíme ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo čtyřech jednolůžkových pokojích. Sprcha, WC, barevný televizor a telefon v každém pokoji jsou samozřejmostí.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-gejzir@toprague.cz
Adresa: Slovenská 2021/5a Karlovy Vary


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Gejzír Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Gejzír Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Gejzír ceník ubytování:
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist